Główna » Wydarzenia » Sprawny pojazd na wakacje
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sprawny pojazd na wakacje PDF Drukuj Email

Na terenie Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie przy ulicy Klonowica 14 odbyło się sprawdzanie stanu technicznego pojazdów.

 

 

W celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie okręgowej stacji kontroli pojazdów przy ulicy Klonowica 14, szczecińska Policja wspólnie z nauczycielami, diagnostami z Zespołu Szkół Samochodowych, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Polskim Radiem Szczecin zorganizowała akcję bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów.

Pierwsze pojazdy ustawiły się w kolejkę tuż przed godz. 10.00. W każdym pojeździe sprawdzono wszystkie elementy mające wpływ na bezpieczeństwo (układ hamulcowy, kierowniczy, zawieszenie, działanie świateł zewnętrznych pojazdu, akumulator oraz wszystkie płyny eksploatacyjne i ich właściwości).

100623144001

Pracownicy WORD Szczecin wręczali każdej osobie prezenty w postaci kamizelek odblaskowych, zapachów samochodowych i ulotek profilaktycznych a policjanci udzielali porad z zakresu przepisów ruchu drogowego i wręczali ulotki z trasami alternatywnymi.

Po sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu wystarczy tylko pamiętać o przepisach ruchu drogowego, jechać z prędkością bezpieczną i wakacje będą bezpieczne a przede wszystkim udane.

 
Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz