Główna » Wydarzenia » Policjanci i strażnicy miejscy na spotkaniu w szkole
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Policjanci i strażnicy miejscy na spotkaniu w szkole PDF Drukuj Email
Komenda Miejska Policji w Szczecinie w roku szkolnym 2011/2012 kontynuuje współpracę ze Strażą Miejską, w ramach której asystenci ds. nieletnich, dzielnicowi oraz strażnicy szkolni patrolują tereny placówek oświatowych i najbliższe ich otoczenie.


W trakcie wspólnych służb mundurowi zwracają szczególną uwagę na uczniów palących papierosy, spożywających alkohol, przebywających na wagarach. Docierają także do nich na zajęcia, w trakcie których uczą w jaki sposób unikać wszelkich zagrożeń. Pomagają dyrektorom i pedagogom szkolnym w rozwiązywaniu problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dzisiaj funkcjonariusze spotkali się z uczniami w Niepublicznej Szkole Podstawowej „PRIMUS" przy ul. Monte Cassino i ostrzegali dzieci przed zagrożeniami związanymi z przemocą w internecie, obecnie coraz bardziej powszechną zwłaszcza wśród osób młodych. Zarówno grono pedagogiczne, jak i sami uczniowie okazali zadowolenie i wyrazili potrzebę rozmowy na powyższy temat.

 

Autor artykułu

sierż. Marzena Sobańska
Wydział Prewencji | KMP Szczecin

 
Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz